10vnt Metalo FC dulkių dangtelis su grandinės FC apsaugos gnybtų dangtelis vandeniui moterų male jungtis optinės galios matuoklis ELINK

10vnt Metalo FC dulkių dangtelis su grandinės FC apsaugos gnybtų dangtelis vandeniui moterų male jungtis optinės galios matuoklis ELINK

SKU: g991

Būklė : Nauja prekė

€6.76

Email:[email protected]

Skype:e_link60

FC metalo dulkių dangtelis su grandine, optinės galios matuoklis:

Dydis:M8*0.75

Vidinis skersmuo:8mm

ctor raštas Metalo aukštos kokybės tipas n vyrų dulkių dangtelis su grandine

Produkto Rodyti:

Žymos: gpon olt sfp modulis, gpon wifi, gpon olt sfp, ont, gpon onu, gpon ont, 4g lan tinklo maršrutizatorius, 5g maršrutizatoriaus usb, gpon, ftth lan.

  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Vidinis skersmuo: 8mm
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Prekės Pavadinimas: NoEnName_Null
  • Medžiaga: Metalo
  • Suderinamas: "Huawei"
  • Danga: SIDABRINĖ
  • Punktas: FC dulkių dangtelis su Grandine
  • Dydis: female male
  • Prašymas: Už optinės galios matuoklis
  • Jungties Tipas: FC/UPC
  • Modelio Numeris: DCFCMC1

139 Yra sandėlyje

Panašūs produktai

Optinio pluošto OTDR Optinio Pluošto Reflectometer Pastatytas VFL AMINOETANOLIAI OPM su FC SC ST Jutiklinis Ekranas Ataskaitą Spausdinti 1310nm 1550nm 32 30dB

Optinio pluošto OTDR Optinio Pluošto Reflectometer Pastatytas VFL AMINOETANOLIAI OPM su FC SC ST Jutiklinis Ekranas Ataskaitą Spausdinti 1310nm 1550nm 32 30dB

​ Profesinės OTDR Modelis: FF-990PRO-S0 Bangos ilgis: 1310/1550nm Dinaminis Diapazonas: 32/30dB Bandymų Diapazonas: nuo 3m iki 130 km Į OTDR 1) Su optine Gedimų Lokatorius (VFL) 2) Su Optinės Galios Matuoklis 3) Su Optinės Šviesos Šaltinis 4), Su Touch Screen

€568.31

2020 5km Raudonojo Lazerio Pen 10 km Optinio Pluošto Bandymo Pen 20Km Raudonos Šviesos Šaltinis 30Km Ličio Baterijos Įkrovimo SC/FC/ST LC Jungtis

2020 5km Raudonojo Lazerio Pen 10 km Optinio Pluošto Bandymo Pen 20Km Raudonos Šviesos Šaltinis 30Km Ličio Baterijos Įkrovimo SC/FC/ST LC Jungtis

SKELBIMAS: 1.Pirkėjas yra atsakingas už muitų ir vietos importo mokesčius ir pan.Kaina čia ne apima paskirties mokestį pirkėjo pusėje. 2.Svarbu!!!Gerbiami Brazilija klientas, prašome palikti savo CPF ar CNPJ skaičius po pateikimo užsakymo 3.Kai sepcial šalyse, kaip Brazilija,
€18.61

€14.88

KELUSHI FTTH Pluošto Loose tube slitter Išilginių Vamzdelių Nuėmimo Įrankis 4.5 mm-11mm skersmens Vamzdelis Kabelio Striukė Slitter Cutter

KELUSHI FTTH Pluošto Loose tube slitter Išilginių Vamzdelių Nuėmimo Įrankis 4.5 mm-11mm skersmens Vamzdelis Kabelio Striukė Slitter Cutter

Skersmuo 4,5 mm-11mm šviesolaidžio pluoštas vamzdžių išilginė nuėmimo Išilginio Centras Vamzdis Nuėmimo Įrankis Prarasti vamzdžių išilginė cutte įžanga: 1.Ašmenys priima speciali super lydinio, aštriu peiliu krašto,sklandžiai krašto. 2.Yra penki išpardavimas skersmuo specifikacijos:

€10.63

Optinio pluošto Įrankis Proskit Aukšto Tikslumo optiniais Cleaver Kaina FB-1688 48000 kartus ašmenys pluošto optiniai pjovimo pluošto cleaver

Optinio pluošto Įrankis Proskit Aukšto Tikslumo optiniais Cleaver Kaina FB-1688 48000 kartus ašmenys pluošto optiniai pjovimo pluošto cleaver

Optinio pluošto Įrankis Proskit Aukšto Tikslumo optiniais Cleaver Kaina FB-1688 48000 kartus ašmenys pluošto optiniai pjovimo pluošto cleaver Prekės ženklas Pro'sKit Dalis# FB-1688 Pluošto 125µm Cleave ilgis 5~20mm Matmenys 62x60x56mm Svoris 0.75

€63.43

Nemokamas pristatymas DHL

Nemokamas pristatymas DHL "Huawei" OLT MA5608T, 1*MCUD 1G + 1*MPWC DC +1*GPFD C+ 16 Uosto, HW Originalios Optinės Linijos Terminalas į Braziliją

Nemokamas pristatymas DHL Huawei OLT MA5608T, 1*MCUD 1G + 1*MPWC DC +1*GPFD C+ 16 Uosto, HW Originalios Optinės Linijos Terminalas į Braziliją Higlight: MA5608T Važiuoklės+Ventiliatorius 1*MCUD 1G Kontrolės valdyba 1*MPWC DC Power board 1*GPFD 16 Uosto su SFP Moduliai C+ Priedai Atkreipkite

€2 021.23